A3 czyli Anna Alicja Anton - Ben Poll Zobacz większe

A3 czyli Anna Alicja Anton - Ben Poll

Nowy produkt

Wyd. I, s. 218, format 205 x 145 mm, oprawa karton. lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

16,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ben Poll to pseudonim, pod którym pisze powieści znany polski lekarz od lat pracujący na przemian w Polsce i Wielkiej Brytanii. Znając realia tych krajów, wobu osadził akcję swej najnowszej prozy. A3 Anna Alicja AntonJest współczesną powieścią obyczajową z problemami i rozterkami pary bohaterów przypominającymi klimaty słynnej powieści Heleny MniszkównyTrędowata. Książkę Ben Polla czyta się jak kolejną wersję tej powieści sięgającą do tradycyjnego wzorca: on arystokrata, playboy, dziedzic ogromnej fortuny, ona biedna Polka, słabo radząca sobie w życiu i pracy.
   Sir Malcolm Mc Doughlas jest przekonany, że nigdy nie pozwoli zakochanemu synowi na małżeństwo z Anną. Szantażuje ich, obiecuje i grozi na przemian. Jednocześnie próbuje wszystkich sposobów aby zniszczyć ich miłość. Gdy jego pomysły zawodzą lub okazują się niewystarczające aby rozdzielić Annę i Wiliama, decyduje się na wynajęcie płatnych morderców...
  Momentami powieść o miłości zmienia się w kryminał; akcja jest pełna zaskakujących zwrotów i do ostatniej chwili trudno przewidzieć, jak rozstrzygną się losy obojga bohaterów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

A3 czyli Anna Alicja Anton - Ben Poll

A3 czyli Anna Alicja Anton - Ben Poll

Wyd. I, s. 218, format 205 x 145 mm, oprawa karton. lakier.