Moja żmija - Ireneusz Gębski Zobacz większe

Moja żmija - Ireneusz Gębski

Nowy produkt

Wyd. I, s. 184, format 145 x 205mm, oprawa karton. lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

16,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Ireneusz Gębski, dziennikarz i pisarz, debiutował na łamach prasy w 1982 roku. Teksty prozatorskie i aforyzmy zamieszczał m.in. w „Karuzeli”, „Przekroju”, „Zielonym Sztandarze”, „Twórczości Robotników”, „Sztandarze Młodych” i „Dzienniku Bałtyckim”. W 1986 roku wydał tomik opowiadań Dyrektorzy, a trzy lata później Monolog małomównego mężczyzny oraz Myśli i fraszki magazyniera. W 2009 r. opublikował autobiograficzną Spowiedź bezrobotnego, a w 2011 powieść W cieniu Sheratona. W roku 2010 został uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego tytułem „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.
    Moja żmija to powieść, której akcja rozgrywa się w internecie. Doświadczeni już życiowo bohaterowie powieści – Zbyszek i Krystyna (oboje w średnim wieku) uzależnieni od codziennej korespondencji e-mailowej, stają się osobami zafascynowanymi sobą i – bardzo szybko – także zaangażowanymi uczuciowo.
    Ich korespondencja jest coraz bardziej nasycona erotyzmem, ale oboje nie są wolni i nigdy nie dochodzi do spotkania w realu.
    Kończą korespondencyjny romans, z którego bardzo poturbowany wychodzi Zbyszek.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Moja żmija - Ireneusz Gębski

Moja żmija - Ireneusz Gębski

Wyd. I, s. 184, format 145 x 205mm, oprawa karton. lakier.