Parapsychiczny mściciel – John Moscow Zobacz większe

Parapsychiczny mściciel – John Moscow

Nowy produkt

Wyd. I, s. 188, format 145 x 210 mm, oprawa kartonowa lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

13,65 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 ...Balto, broniła się przez chwilę, sugerując, że Wanbli oraz James odkryli całą prawdę, to właśnie oni powinni mieć jak najwięcej do powiedzenia w tej sprawie. Jej obrona okazała się jednak mało skuteczna. Wpatrzone w nią oczy Indian, wykluczały całkowicie jej ucieczkę z pola walki. Zrezygnowana, po przełknięciu kilku kęsów kurczaka i popiciu ich piwem, opowiedziała o tym, jak to naprawdę było i jest z Pietrowem, sytuując go w szerokim kontekście walki wywiadów rosyjskiego i amerykańskiego. Diego, był narzędziem w rękach agentów służb specjalnych. Wykorzystali jego mózg do zbrodni. Byli bliscy sukcesu, gdyby nie Nika.
  Leonberger Irokeza stanął w obronie ludzi, tak jak kiedyś, syberyjski husky w obronie Pauli. Maks poczuł ciepło w swojej nodze. Dyskretnie spojrzał pod stół. Jego przypuszczenie, że grzeje go ogromne cielsko Niki, były błędne. To była noga Sophii...
  John S. Moscow z rocznika powojennego to – dziennikarz, pisarz oraz podróżnik. Wyniesione z podróży obserwacje, wiedza oraz doświadczenie, stały się kanwą jego powieści „Parapsychiczny mściciel” to, po „Klątwie Aborygena” kolejny thriller erudycyjny autora, obfitujący w zaskakujące wątki historyczno-sensacyjne. Wcześniej był romans polityczny „Złączeni Liściem Klonu” oparty na złożonych realiach przemian społeczno-politycznych w Polsce lat 90-tych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Parapsychiczny mściciel – John Moscow

Parapsychiczny mściciel – John Moscow

Wyd. I, s. 188, format 145 x 210 mm, oprawa kartonowa lakier.