Oto ona - oto on - Marta Pycior Zobacz większe

Oto ona - oto on - Marta Pycior

Nowy produkt

Wyd. II, s. 137, format 210 x 145 mm, oprawa kartonowa lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

17,85 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

    Autorka: Marta Pycior - pisarka, poetka, tłumaczka. Posiada w dorobku tomik wierszy Wyznanie poezji (2012, Miniatura - Kraków) oraz powieść Oto ona - oto on (wyd. I - 2014, LSW, Warszawa) i Gilgamesz - adaptacja Epos o Gilgameszu (2015, Nowy Świat, Warszawa). Jej opowiadania ukazały się w czasopismach: SOSNArt (201`3). Arterie (2014), Ciechanowskie Zeszyty Literackie (2014). TygiEL (2015).

"W domu czekała  na niego prawdziwa Barbara. Ubrana w czerwień. W zawsze jednakowej pozie. Zamknięta w ramy. Niezmienna. Cierpliwa. Wierna. Zapewniała swoją obecnością, że razem mogą wszystko przetrwać. Przysięgał, że jej nigdy nie opuści i dotrzymał słowa"
                               
                                                                                           (fragment tekstu)Projekt okładki: Dariusz Kaleta. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplomy otrzymał w pracowniach - prof. Tadeusza Grabowskiego oraz prof. Tadeusza Gawrona. Uprawia malarstwo sztalugowe. W dorobku ma wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, tak w kraju jak i zagranicą (Niemcy, USA, Francja). Obecnie pełni rolę dyrektora Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu - www.gsw.kolobrzeg.pl

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oto ona - oto on - Marta Pycior

Oto ona - oto on - Marta Pycior

Wyd. II, s. 137, format 210 x 145 mm, oprawa kartonowa lakier.