Zemsta Kosmosu - Marek Żbik Zobacz większe

Zemsta Kosmosu - Marek Żbik

Nowy produkt

Wyd. I. s. 184, format 210 x 149mm, oprawa kartonowa lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

25,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Zemsta Kosmosu to kolejny tytuł serii powieści fantastyczno-naukowych, po wcześniej wydanych; Abaddon, La Luna i Tajemnice Gór Flindersa. Książka odkrywa tajemnicę o jakiej dowiedział się planetolog Stan Zweinstein z zapisu znalezionego w materiałach przywiezionych z miejsca kosmicznej katastrofy tunguskiej z 1908 roku. Poznaje on z odczytanego zapisu, losy cywilizacji druidów z centrum Galaktyki stojących na wysokim poziomie rozwoju technicznego, a jednak bezradnych wobec naturalnych żywiołów Wszechświata. Zrządzenie Siły Wyższej czy może losu sprowadza do nich kosmonautę z planety Ziemia. Czy potrafi on odwrócić niechybną zgubę grożącą tej wszechpotężnej cywilizacji?

Marek Żbik ukończył studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskał stopień doktora nauk przyrodniczych. Po doktoracie zajmował się badaniami w dziedzinie geologii, chemii koloidów, nano-materiałów oraz materii pozaziemskiej. Jako pierwszy prowadził badania gruntu księżycowego w Polsce. Od 1992 roku mieszka w Australii.
Autor wielu oryginalnych prac naukowych, prozy popularnonaukowej jak i kilku powieści z dziedziny fantastyki, popularyzujących wiedzę o przestrzeni kosmicznej i planetach.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zemsta Kosmosu - Marek Żbik

Zemsta Kosmosu - Marek Żbik

Wyd. I. s. 184, format 210 x 149mm, oprawa kartonowa lakier.