Osobliwy zakątek - Maria Orciuch Zobacz większe

Osobliwy zakątek - Maria Orciuch

Nowy produkt

Wyd. I. s. 206, format 210 x 148mm, oprawa kartonowa lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

23,10 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  Osobliwy zakątek to kontynuacja opowieści zawartych w bardzo dobrze przyjętej przez Czytelników książce pt. Gdy dojrzeją śliwki.

  Obie książki Autorka dedykuje zarówno młodym Czytelnikom, którym opowiedziane historie dostarczą wielu wrażeń oraz okazji do śmiechu i zadumy, jak i osobom dorosłym, którym przypomną one wiele z ich własnego dzieciństwa.

 Jedne wakacje, jeden miś – a właściwie dwa, ale to długa historia. Historia, która nie wydarzyłaby się, gdyby nie splot nieoczekiwanych wydarzeń. Adrianna Schmidt, zwana przez wszystkich Misiem, szykuje się, jak co roku, do spędzenia nadchodzących wakacji w miasteczku, którego nie chce opuszczać nawet na krok. Rzucona przez los na wieś – pozornie spokojną i śmiertelnie nudną, w której codzienność płynie wolno, rytmem wyznaczanym przez naturę – stawia czoło rozmaitym wyzwaniom, odkrywając, że rzeczywistość jest zgoła inna. Co straszy w starej szopie za cegielnią? Dlaczego gęsie koryto utonęło w stawie? Co gryzie starego Piotra? Kim jest Alusia i jaką tajemnicę kryje? Miś rozwiązuje kolejne zagadki, co i rusz ładując się w tarapaty. Co z nich wyniknie i… kto wyciągnie Misia z opresji?


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Osobliwy zakątek - Maria Orciuch

Osobliwy zakątek - Maria Orciuch

Wyd. I. s. 206, format 210 x 148mm, oprawa kartonowa lakier.