Dziennik Kimberly - Danuta Świątek Zobacz większe

Dziennik Kimberly - Danuta Świątek

Nowy produkt

Wyd. I, s. 66, format 145 x 205mm, oprawa kart. Ilustracje Marta Kusek.

Więcej szczegółów

Dostępna

12,60 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Dzisiaj były urodziny, ale nie moje, tylko Katharine. Skończyła siedem lat. Nie mogę się doczekać moich urodzin. Będą w maju, a to jeszcze bardzo dużo czasu, bo teraz jest wrzesień.
Na przyjęciu było bardzo wesoło. Przyszły prawie wszystkie dzieci z mojej klasy. Wspinaliśmy się na drabinkach. Zjeżdżaliśmy na wielkich zjeżdżalniach i śmieliśmy się bez przerwy.
Na koniec jadłam tort czekoladowy i śpiewaliśmy "100 lat" po polsku dla mojej koleżanki. Trochę wstydziłam się, ale inne dzieci śpiewały piosenki po hiszpańsku, koreańsku i chińsku.
I to dodało mi odwagi.
   Katharine jest adoptowana. Jej mama i tata polecieli do Chin, żeby ją zabrać do Ameryki. Czasami zdarza się, że mamy urodzą dzieci, a potem inne mamy je wychowują. Tak mówi moja mama, która mnie urodziła. Bardzo lubię słuchać kiedy moi rodzice opowiadają o dniu moich urodzin. To było 20 maja i bardzo wcześnie, bo o 6 rano. Akurat wschodziło słońce nad Manhattanem. Tata wziął mnie na ręce i pokazał przez okno wieżowca. Niestety nie pamiętam tego dnia, bo byłam bardzo malutka.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dziennik Kimberly - Danuta Świątek

Dziennik Kimberly - Danuta Świątek

Wyd. I, s. 66, format 145 x 205mm, oprawa kart. Ilustracje Marta Kusek.