Bogowie i Ludzie cz. IV - Sylwestra Rojek Zobacz większe

Bogowie i Ludzie cz. IV - Sylwestra Rojek

Nowy produkt

Wyd. I, s. 358, format 145 x 205mm, oprawa kartonowa lakier.

Więcej szczegółów

Dostępna

25,00 zł brutto

25,00 zł za 1egz.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Cykl książek "BOGOWIE I LUDZIE" jest próbą odtworzenia mitycznych dziejów ludzkości od czasów, gdy człowiek oswoił ogień; przez czasy Syren i Aniołów; bunt Aniołów i wyjście Homo Sapiens z Afryki (90 tys. lat p.n.e.): Złoty Wiek zakończony Wielkim Potopem (40 tys. lat p.n.e.); Wieki: Srebra, Brązu i Żelaza zakończone Wielką Apokalipsą (10 tys. lat p.n.e.); po ponownie odradzanie się ludzkości (8-4 tys. lat p.n.e.).

Dotychczas ukazały się trzy części cyklu:
Część I "ANIOŁOWIE I SYRENY" zawiera: nową hipotezę istnienia Atlantydy; odmienną od obowiązującej hipotezę ewolucji człowieka - jest to teoria tworzenia się jego światopoglądu, etyki i moralności. Część II "ZŁOTY I SREBRNY WIEK" odtwarza czasy tworzenia się i umacniania Imperium Atlantów. Część III "MIDGARD, AZGARD I KARŁY" opisuje mityczny świat widziany oczyma Azów - rodzimego ludu Atlantydy.
Wywodziły się z niego siły zbrojne Atlantów. Część IV "NARÓD WYBRANY", oddawana do rąk Czytelnika, odtwarza mityczne dzieje Hebrajczyków na podstawie Starego Testamentu i mitów innych narodów.

Autorka przygotowuje do wydania kolejne część cyklu: "WIEK BRĄZU I ŻELAZA" oparty na mitologi greckiej oraz tom integrujący alchemię z astrologią i akupunkturą.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bogowie i Ludzie cz. IV - Sylwestra Rojek

Bogowie i Ludzie cz. IV - Sylwestra Rojek

Wyd. I, s. 358, format 145 x 205mm, oprawa kartonowa lakier.