Nowy Marcin z Frysztaka - Pomagając innym pomagasz sobie Zobacz większe

Marcin z Frysztaka - Pomagając innym pomagasz sobie

Nowy produkt

Wyd. I., s. 74, format 148 x 210 mm, oprawa kartonowa lakierowana

ISBN 978 83 205 5874 6

CN 4905 91 00

PL

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

35,00 zł za 1 egz.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Marcin z Frysztaka (1986), pisarz, poeta, malarz, grafik oprowadza pielgrzymów po Niebie. Tylko od Ciebie zależy, czy zagościsz tam na stałe. Autor 14-częściowego cyklu Powrót do źródła. Jego książki można przeczytać w internecie. Są dostępne na stronie: wilusz.org

Napisał m. in. książkę Poznać Jezusa to poznać miłość, wiersze 350 uniesień duszy, oraz cztery opowiadania. Pierwsze z nich to: Krok za krokiem. Cykl kończy opowiadanie Więzienna cela w sercu słów złodzieja.

Kontakt z Marcinem z Frysztaka szulif@gmail.com

Chłopiec. 17-latek jakich wielu. Lubił zabawę. Lubił korzystać z życia. Lubił kiedy się działo. Czasami aż za dużo. Czasami bez granic i hamulców. Z rodzicami się nie układało. Nie tak jak powinno. Taki wiek – mówią niektórzy. Wyrośnie z tego, powiedzą inni. Jedni wyrastają, inni nie.

Jedni zmądrzeją, inni do końca życia będą szorować głową o dno. Od takiego szorowania się zmęczą. To sprawia, że życie staje się trudne. Nie do zniesienia. Bo ile można. Męczyć się i trudzić. Gdy za bardzo chcesz. Gdy za dużo chcesz. Więcej stracisz niż zyskasz. Zyskać możesz błyskotkę, stracić możesz siebie. Trzeba uważać. Na siebie. Na innych. Trzeba pamiętać co ważne. Potrafić ustalić priorytety. Bez priorytetów człowiek dryfuje. Nie wie gdzie płynąć. Nie wie gdzie jest jego port. A marynarz bez portu to pirat. Wyrzutek. To smutek dnia co dziennego. To głupiec, który nie wie, co jest dobre, a co złe. To nic złego być głupim, pod warunkiem, że dążysz do porzucenia głupoty. Jeśli się z nią zaprzyjaźniłeś. Jeśli stała się Tobą samym. Leżysz. Na stałe.

Chłopiec przesadzał. I to grubo. Nie szanował rodziców. Starszych. Młodszych. Nikogo. Liczył się tylko on sam. To, żeby jemu było miło. Chwila przyjemności. Zaspokojenie pragnień. Coraz to nowych i kolejnych...

(fragment)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Marcin z Frysztaka - Pomagając innym pomagasz sobie

Marcin z Frysztaka - Pomagając innym pomagasz sobie

Wyd. I., s. 74, format 148 x 210 mm, oprawa kartonowa lakierowana

ISBN 978 83 205 5874 6

CN 4905 91 00

PL

Produkty powiązane